Home Hortiterapia Atrakcje Galeria Zakwaterowanie Cennik Rezerwacja Kontakt



     

       

      

      

       

       
 
Większe zdjęcia w galerii !!!



 
ZAKWATEROWANIE

Gospodarstwo agroturystyczne "Orzechowe Wzgórze " położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego na Warmii opodal jeziora Blanki jednego z najczystszych jezior w Polsce.

Naszym Gościom oferujemy komfortowe  warunki mieszkaniowe. Komfort  a zarazem nieskażona przyroda wokół? To jest możliwe u nas, w  siedlisku Orzechowe  Wzgórze.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 33 miejsca noclegowe  w 12  jasnych, czystych stylowych i komfortowo urządzonych pokojach z łazienkami, które świetnie nadadzą się na całoroczny wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi. Dla Państwa wygody pokoje wyposażyliśmy w łóżka małżeńskie, pojedyncze oraz wygodne kanapy, które mogą służyć jako dostawka dla dzieci. Duże okna i wyjścia na balkon pozwolą Państwu rozkoszować się wspaniałym widokiem na piękny ogród, stawy i okoliczne pagórki Warmii i Mazur.

Dla fanów telewizji i świetlicowych klimatów mamy niespodziankę - na piętrze domu znajdą świetlicę z telewizorem, stołem bilardowym i barem.

W świetlicy można organizować wspólne posiedzenia, biesiady i tańce lub inne spotkania towarzyskie. Posiadamy bogaty księgozbiór i doskonałe warunki do pracy umysłowej, twórczej i artystycznej. To wymarzone i inspirujące miejsce do organizacji plenerów malarskich.

WYŻYWIENIE – SLOW FOOD

Kulinarne dziedzictwo to najlepszy ambasador małych ojczyzn. Przez wieki wspólne zasiadanie przy stole było świętością. Niespieszne biesiadowanie- pełne ciepła, rozmów, swojskiego gwaru, zachwytów nad smakiem spożywanych potraw stanowiło podstawę życia rodzinnego i towarzyskiego. Dzisiaj rzadko miewamy czas na „smakowanie” posiłków, odżywianie organizmu. Między jednym a drugim spotkaniem, pochłaniamy w biegu szybkiego kebaba. Zyskujemy parę minut, ale jak wiele umyka nam po drodze?

Warmia i Mazury mają bogatą kuchnię wielokulturową. Smaki i smaczki naszych babek. Dybdzalki z hrećką, farszynki, karmuszka, plince z pomoćką, pieczona gęsina i karbonada w miodzie  to niektóre specjały naszej regionalnej kuchni. Gospodyni domu zaprasza Państwa na wyśmienite domowe posiłki. Polecamy dania tradycyjne regionalne i zapożyczone z kuchni  wegetariańskiej. Potrawy z dziczyzny, marynowane grzybki i ryby, sery , wędzone mięsa, konfitury owocowe, nalewki, wino z aronii, miody z pobliskiej pasieki to tylko niektóre z oczekujących atrakcji kulinarnych. W gospodarstwie posiadamy kilkanaście kóz więc serwujemy naszym gościom zdrowe kozie mleko i ekologiczne przetwory.

W naszym siedlisku Orzechowe Wzgórze  czas płynie wolniej… Zasiądźmy razem, wyłączmy komórki, odłóżmy laptopy, udajmy się w kulinarną  podróż po smakach kuchni regionalnej i wegetariańskiej, skosztujmy pieczołowicie przygotowanych specjałów ze  świeżych  lokalnych produktów najwyżej jakości. Będzie to wyśmienita uczta dla naszego podniebienia i niezapomniane doznania kulinarne.

Podobno podejście do jedzenia w dużym stopniu odzwierciedla nasz stosunek do życia. Celebrujemy więc każdy kęs!

Serwujemy posiłki domowe - śniadania i obiado-kolacje w jadalni przeznaczonej tylko dla Gości. Wegetarianie mile widziani!

Na zamówienie obsługujemy imprezy wg życzeń Gości. Przygotowujemy grilla, rożno do pieczenia jagnięcia lub prosiaka. Polecamy na zamówienie grup różnorodne menu podane na stole szwedzkim.

Gospodarstwo jest strzeżone przez wyszkolone psy i niedostępne dla intruzów. Zapewniamy bezpieczny parking. Dom jest wyposażony w zewnętrzne czujki ruchu. Żaden nieproszony gość nie zaskoczy nas swoją wizytą.


Home|Hortiterapia|Atrakcje|Galeria|Zakwaterowanie|Cennik|Rezerwacja|Kontakt

Copyright 2005, MarkNet.